Sprzęt damski Nike
fot.unsplash.com

Firma Nike powstała w roku 1967 w Washington County pod nazwą Blue Ribbon Sports, a w roku 1971 oficjalnie zmieniła nazwę na imię greckiej bogini zwycięstwa Nike. Firma słynie z odzieży i akcesoriów sportowych i cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoką jakość i wytrzymałość oferowanych produktów. Sprzęt sportowy Nike jest łatwo dostępny i sprzedawany po relatywnie przystępnej cenie, dlatego idealnie sprawdzi się dla początkujących, którzy chcą odpowiednio się zaopatrzyć przed rozpoczęciem swojej przygody ze sportem. Wysoki standard utrzymywany przez produkty Nike sprawia jednak, że nawet profesjonalni sportowcy często sięgają po oferowany przez nią sprzęt sportowy, ponieważ zdają sobie sprawę z jego niezawodności. 

Butelki i bidon:

Odpowiednie nawodnienie jest kluczowe i niezbędne podczas intensywnego wysiłku fizycznego, a zaniedbanie w tym zakresie nie tylko utrudnia ćwiczenia i zabiera przyjemność z ruchu, ale nawet może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, szczególnie w upalne dni. Nike oferują dużą selekcję butelek i bidonów treningowych, które są szczelne, wygodne i pojemne. Jedna butelka ma pojemność od 500ml do 700ml w zależności od modelu. Wszystkie butelki mogą być czyszczone w zmywarce oraz są wyposażone w wygodny, ergonomiczny uchwyt umożliwiający łatwiejsze noszenie bidonu. Dostępny jest również shaker Nike, który dokładnie miesza produkty w proszku i suplementy z napojem do spożycia przed treningiem lub po nim. 

Sprzęt damski Nike
fot.unsplash.com

Ćwiczenie w domu:

Nike  wychodzi naprzeciw osobom, które wolą unikać siłowni i najbardziej komfortowo czują się ćwicząc samemu w zaciszu własnego domu. Mata do jogi to jeden z najbardziej użytecznych przedmiotów podczas wysiłku fizycznego,i każdy, nawet początkujący sportowiec, powinien być w nią zaopatrzony.  Wbrew nazwie, maty do jogi są przydatne podczas wielu różnych form wysiłku fizycznego, dlatego ważne jest, aby były wytrzymałe i niezawodne. Maty Nike są zrobione ze specjalnego antypoślizgowego materiału, który dodatkowo jest odporny na nieprzyjemne zapachy, co zdecydowanie ułatwia ćwiczenia. Lekka konstrukcja ułatwia przenoszenia, a miękki materiał chroni przed otarciami. Firma Nike oferuje również m.in. skakani i pasy treningowe, które również świetnie sprawdzą się podczas samodzielnych ćwiczeń.

Ćwiczenia poza domem:

Firma Nike oferuje również liczne produkty dla osób, które wolą ćwiczyć poza domem, czyli np. hali sportowej, na siłowni lub na świeżym powietrzu. Nike oferuje m.in. 

-Rękawy do biegania, które wykonane są z lekkiej, przewiewnej i wygodnej siateczki i pomagają zachowań koncentracje podczas ruchu.

-Ochronne rękawy piłkarskie na nogi, które zapobiegają przesuwaniu się nagolenników, oraz zapewniają wygodę przez cały czas trwania meczu.

-Opaski na ramię, które n umożliwia przechowywanie telefonu podczas biegu bez użycia rąk i noszenia dodatkowego bagażu w postaci plecaka, czy nerki. Opaska zbudowana jest w taki sposób, aby umożliwić korzystanie z telefonu bez konieczności wyciągania go.

– Ochraniacze i nagolenniki piłkarskie- zapewniają wygodę ochronę przed obrażeniami podczas gry w piłkę nożną oraz wyposażone są w elastyczny rękaw, który zapewnia gwarancje, że ochraniacze nie przesuną się podczas meczu, dzięki czemu zawodnik może w pełni skupić się na grze.

– Czepki pływackie- Nike oferuje bogatą selekcję czepków pływackich, które mają formę hidżabu i są odpowiednie dla kobiet, które zakrywają włosy z powodów religijnych, i które nie chcą rezygnować z uprawianie ulubionego sportu z obawy o przypadkowe odkrycie głowy.

Sprzęt damski Nike
fot.unsplash.com

– Piłki do piłki nożnej i koszykówki, które są dostępne w różnych rozmiarach i są idealnie przystosowane do różnych celów i środowisk. Dostępne są między innymi piłki do gry w plenerze, piłki do ćwiczenia pracy nóg, czy piłki z rowkami mającymi na celu zwiększyć precyzje strzału. Piłki dostępne są w wielu pięknych i kreatywnych wariantach kolorystycznych, a niektóre z nich posiadają nadruki z logami sławny drużyn sportowych. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here