Akcesoria damskie Nike
fot.unsplash.com

Nike to firma zajmująca się produkcją odzieży i obuwia sportowego. Kładą oni spory nacisk na to, aby każda osoba, która uwielbia aktywność fizyczną (lub zmusza się do niej, aby pozostać fit) znalazła tam nie tylko ubrania, ale także i akcesoria, które wspomogą cały ten proces. Dziś opiszemy, jakie akcesoria są dostępne od firmy Nike i które z nich warto kupić. Gotowa? No to zaczynajmy! 

Yesterday Said You Tomorrow

Akcesoria damskie Nike — bogata oferta

Tak naprawdę na samej stronie Nike znajdziecie, aż 374 produkty, których zakres cenowy zaczyna się od 39,99 złotych (w przypadku piłkarskich rękawów na nogi), a kończy nawet na 1 499,99 złotych (w przypadku torby do golfa). Wszystko tak naprawdę zależy od waszych preferencji, upodobań i tego co jest wam faktycznie potrzebne. Oczywiście w przypadku biegania przydadzą wam się inne akcesoria, niż w przypadku siłowni czy wyżej wspomnianego golfa.

W osobnym artykule skupiliśmy się szerzej na plecakach firmy Nike. Wybór jest naprawdę bogaty, a ceny zróżnicowane, w zależności od materiału, rozmiaru i ilości kieszeni. Warto pamiętać, że Nike produkuje także torby na siłownie, mniejsze plecaki, nerki czy nawet torby na ramię. W końcu nie każda osoba na świecie lubi korzystać z plecaka, prawda?

Akcesoria damskie Nike
fot.unsplash.com

Legends Run Forever

Okulary przeciwsłoneczne Nike — czy naprawdę warto?

Choć okulary możecie kupić w każdym markecie za zaledwie 10 czy 15 złotych i wydawać by się mogło, że wydane około 300 złotych na parę okularów to horrendalna kwota, warto pamiętać, że najtańsze okulary nie chronią waszych oczu przed promieniami UV, a co ciekawe te „występują” przez cały rok, nie tylko latem, gdy świeci słońce, ale także i zimą. Z uwagi na to okulary powinniśmy mieć pod ręką cały rok, podobnie, jak i krem z filtrem.

Write the Future

Nike produkuje akcesoria domowe? Tak!

Co ciekawe Nike staje się na tyle uniwersalną firmą, że produkują oni także akcesoria domowe… Oczywiście poprzednie zdanie traktujemy z mocnym dystansem, choć rzeczywiście, na stronie Zalando, za „jedyne” 729,99 złotych możecie kupić… koc! Szczerze nie wiemy, z czego wynika cena tego koca, jako że na stronie Zalando materiał wskazany jest jako 100% poliester. Pozostawiamy to do waszej oceny.

Jakie akcesoria warto kupić na siłownię?

Popularną aktywnością fizyczną, zwłaszcza jeśli pogoda za oknem nie dopisuje, jest siłownia. Nic w tym dziwnego jest to ciepłe, klimatyzowane pomieszczenie, w którym zarówno możecie „pojeździć na rowerze”, „pobiegać”, jak i podnosić ciężary. Niezależnie więc od tego czy chcecie zrzucić zbędne kilogramy czy wyrzeźbić swoją sylwetkę, każdy z was znajdzie tam coś dla siebie. Co jednak warto kupić, jeśli wybieracie się na siłownię?

Najważniejsza jest torba, duża. W końcu oprócz ubrań na siłownię musicie tam także zapakować ubrania na zmianę, dodatkową parę butów, dwa lub nawet trzy ręczniki, kosmetyki, klapki pod prysznic, butelkę wody i ewentualne suplementy, przedtreningówki lub białko i szejker, który posłuży wam po treningu. Torba powinna więc nie tylko być duża i pojemna, ale także solidna, tak aby wytrzymała całe obciążenie waszego „siłowniowego” dobytku, który będziecie ze sobą nosić i wozić nawet kilka razy w skali tygodnia.

Akcesoria damskie Nike
fot.unsplash.com

Jeśli preferujecie plecak — nie ma problemu. Zalecamy jednak plecak, który posiada specjalne kieszonki na szejkery, butelki czy inne bidony na wodę lub napoje. Ułatwi wam to przechowywanie i przenoszenie waszych rzeczy.

Czy akcesoria Nike są warte swojej ceny?

Sami wspominaliśmy wam o tym, że koszt produkcji, a koszt sprzedaży to dwie zupełnie różne kwoty, które drastycznie różnią się od siebie. Ten fakt sprawia, że wiele osób zastanawia się czy ich produkty faktycznie są warte swojej ceny. Warto pamiętać, że na finalną cenę składa się nie tylko koszt produkcji, ale także koszta utrzymania firmy, sklepów stacjonarnych, internetowych, marketing, reklama i wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here